Chcete vědětco je u nás nového? Odebírat sms zprávy

Úvod > Aktuality > Informace k zahájení provozu MŠ od 12.4.2021

Informace k zahájení provozu MŠ od 12.4.2021

Vážení rodiče,

na základě informací od MŠMT  MŠ Panenský Týnec zahajuje provoz od 12.4.2021 pro děti :

které mají povinné předškolní vzdělávání

zdravotnických pracovníků

pedagogických pracovníků, kteří zajištují prezenční vzdělávání

zaměstnanců ozbrojených sil

zaměstnanců orgánů ochrany veřejného zdraví

zaměstnanců v sociálních službách

zaměstnanců úřadu práce ČR

zaměstnanců ČSSZ

zaměstnanců Finanční správy

Děti nejsou povinny nosit v MŠ ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu. Děti nesmějí mít příznaky onemocnění Covid - 19. Děti musí podstoupit vyšetření preventivního antigenního testu na SARS - COV - 2, který obdržíte v MŠ.

Testování probíhá 2x týdně při vstupu do MŠ (pondělí a čtvrtek).

Do prostor MŠ budou vstup děti a zákonní zástupci, tak, aby byl zajištěn rozestup nejméně 1,5 metru.

Rodiče musí mít respirátor, vydezinfikuje si ruce a otestuje si své dítě za přítomnosti zaměstnance školy, a vyčká na výsledek testu (cca. 15 minut)

Nelze používat vlastní testy nebo testovat doma.

Testovat se nemusí ty děti, které doloží negativní výsledek RT-PCR testu a ty děti, které onemocnění COVID-19 již prodělaly a neuplynulo více než 90 dní od prvního RT-PCR testu. Toto je nutné prokázat potvrzením od lékaře, či zprávou z laboratoře.

Těšíme se všichni zaměstnanci MŠ na vás, i když víme, že situace pro nás všechny nebude jednoduchá, nicméně pevně věříme, že vše společně zvládneme.

Za všechny zaměstnance MŠ Novotná Eva, ředitelka MŠ Panenský Týnec